Nie si prihlásený - Sekcia 'Menu' 
Novinky
 
Najnovšie spravodajstvo
[2020-10-17]
  autor: Denisio
Aktuálne: Mládežnícka liga po druhej etape prerušená

Druhou a na neurčitú dobu aj zatiaľ poslednou etapou pokračovala Mládežnícka liga. Aktuálna situácia sa odzrkadlila aj na účasti, za šachovnice zasadlo tentokrát 12 hráčov.

Vzhľadom na pandemické opatrenia zverejnené Úradom verejného zdravotníctva sa súťaž podobne ako v minulej sezóne pozastavuje na neurčito. Pevne veríme, že tentokrát je to len otázkou času a po zlepšení situácie budeme môcť ligu dohrať. Najbližšie kolo plánované na 23.10. teda nebude a o náhradnom kalendári vás budeme včas informovať.

2. Etapa

... viac tu ...
 
[2020-10-04]
  autor: Denisio
Mládežnícka liga pokračuje 4.ročníkom

Súťaž z dielne ŠK Doprastav hraná unikátnym modelom troj a štvor-členných družstiev, napriek neľahkej situácii pokračuje svojím štvrtým ročníkom. Minulý ročník musel byť predčasne ukončený bez víťaza, no aspoň vecnými cenami boli odmenení najúspešnejší piati hráči v priebežnom poradí. Dúfame, že tentokrát sa podarí odohrať kompletný ročník a na jar budeme mať po Karolovi Paluskovi a Lucii Striškovej nového šampióna.

 

Prvá etapa v plnom prúde

... viac tu ...
 
[2020-09-16]
  autor: Ribo
Račianske šachobranie 2020 v hoteli BIVIO

Račianske vinobranie zrušili, ale sedieť a plakať so založenými rukami, to sa prosto nehodí. Navyše ak majú deti voľno a je také krásne počasie. Myšlienka urobiť to na vonkajšej terase hotela Bivio v Rači sa zrodila potom, ako sa v týchto priestoroch uskutočnilo Bratislavské šachové leto. Jeho neväčšou výhodou bolo, že sme nemuseli vetrať.

pohár a jeho ochranka 

 

... viac tu ...
 
ricoh

BlueBoard.cz
Šachové tréningy pre deti a mládež
Šachové tréningy


Slovenský turnajový kalendár- Viac na: Turnajový kalendár
FIDE Turnaje v okolí Bratislavy do 150km vzdušnou čiarou - Viac na: Turnajový kalendár
Ostatné informácie
 
Denná šachová úloha
 
 
Stránka založená 20.8.2005
©Šachový klub Doprastav Bratislava, created by jogo