[1] [2] [3] [4] [5] [6] ... [74] [75] [76] [77] [78] [79]
Turnaje - autor: Denisio2019-10-22 00:00:00
Odštartoval ďalší ročník Mládežníckej ligy
Skryť všetko | Zobraz len úvod | Ukáž celý článok

Tretí ročník Mládežníckej ligy odštartoval v piatok 18. októbra na Doprastave. Už úvodnej etapy sa zúčastnilo 17 hráčov, čo môže značiť opäť zvyšujúci sa záujem o súťaž. Rozhodcom bol Anton Krammer.

Úvodné kolo ML 19/20

Ďalšia etapa sa uskutoční 1.11.2019. Právo účasti v Áčku

... viac tu ...
Domáce správy - autor: jozua2019-10-14 00:00:00
Čriepky z ligy Doprastav I - 5 liga

... bolo nás jedenásť, už nás je len desať...

Úsmevné začiatky novo zloženého mužstva, alebo rébus pre matfyz-ákov? Bolo nás celkom 19, keď sme sa rátali pred zápasmi bolo nás len sedem, potom z jedenástich osem. Celkovo tam okrem hráčov boli traja rozhodcovia a kapitáni. Seriózny prístup a čestná hra z oboch strán, bez ohľadu na vek.

1. turnaj začiatočníkov – RICOH Chess Tour, 9. ročník 2019 - 2020

Domáce správy - autor: jozua2019-10-07 00:00:00
Tradičné predsezónne stretnutie doprastavákov

Čriepky z turnaja

Turnaje - autor: martan2019-09-10 15:00:00
GM Milan Pacher zaknihoval na Dansku hattrick

V sobotu 7. septembra 2019 sa na Dlhých Dieloch opäť zišla kvalitalívne i kvantitatívne silná zostava šachistov, aby zabojovali v turnaji O pohár firmy Dansk (Dansk CUP), hranom zároveň ako otvorené Majstrovstvá Bratislavského kraja v zrýchlenom šachu jednotlivcov. Štatisticky vzaté sa turnaja zúčastnilo 157 hráčov z 10 federácií, z toho 16 držiteľov šachového titulu. Turnaj si za svoju šesťročnú existenciu získal obľubu a rešpekt ako podujatie kombinujúce športový a spoločenský prvok. Okrem deviatich šachových partií hraných tempom 10 min. + 5 s./ťah má každý hráč v cene štartovného zabezpečený kompletný obed. Jednak sa zasýti hlad, ktorý sa pri tak